Jak zamawiać?

Projektując donice dla siebie należy wziąć pod uwagę następujące warunki:

1. Każda donica przed posadzeniem roślin powinna mieć wykonany drenaż. Minimum 2-3 centymetrową warstwę keramzytu wyłożonego na dnie, pokrytego warstwą agrowłókniny. Należy o tym pamiętać ustalając głębokość donic, dopasowując ją do systemów korzeniowych roślin.

2. Większe donice posiadają wewnętrzne wzmocnienia, należy wcześniej dopasować nasadzenia, postaramy się dopasować do ich donice.

3. Na spodzie każdej donicy montowane są 15 mm podstawki, prosimy uwzględnić tę wysokość przy planowaniu wysokości całej donicy.

Jeśli znasz już swoje wymiary skontaktuj się z nami.

Zamówienia

Wszystkie zamówienia składać należy mailowo na adres poczty elektronicznej kontakt@galahome.pl

Złożone zamówienie trafi do realizacji po opłaceniu zadatku. Wysokość zadatku to ok. 20% całego zamówienia, otrzymasz od nas wraz z danymi do przelewu oraz podsumowaniem zwrotnie, drogą elektroniczną.

Czas realizacji

Terminy zależne są od wielkości zamówienia. Najczęściej jest to do 14 dni roboczych. O wszystkich wyjątkach zostaniesz poinformowany w chwili składania zamówienia. Czas realizacji rozpoczyna się w chwili otrzymania zadatku.

Transport

Dowóz w promieniu 15 km od miasta Koszalin jest w cenie zamówienia. Jesteśmy w stanie dowieźć także w inne miejsca, koszt takiego transportu ustalany jest indywidualnie. Na prośbę klienta możemy wysłać towar firmą przewozową.

Gwarancja

Z tego względu, że donice wykonywane są na indywidulane zamówienie, zgodnie ze specyfikacją otrzymaną od klienta, nie przysługuje prawo zwrotu towaru. Wraz z zakupem otrzymujesz od nas 12 miesięczną gwarancję, która obejmuje naprawę usterki, wymianę towaru na nowy lub zwrot pieniędzy. Warunki reklamacji rozstrzygane są indywidualnie, w zależności od rodzaju występującej usterki.

Każdy wykonany przez nas produkt uzyskuje certyfikat jakości, który jest podstawą reklamacji.